HTML5 банери для Google ADS
 
 

HTML5 банери для Google ADS


Банер - це зображення рекламного характеру. Банери бувають статичні та динамічні. Основне завдання в банера є звернути увагу та зацікавити користувача перейти на Ваш сайт та підштовхнути до дії (Call To Action). Саме це CTA є кінцевою метою реклами. Також завданням банера може являтись іміджева, або брендова реклама. Мета якої підвищити впізнаваність бренду та скласти позитивний імідж.

Популярні види оголошень на сайті:
Графічний - простий вид банера для реклами в Інтернеті, який кладається з зображення певного розміру і містить посилання на рекламний ресурс.

HTML5 банер - це комбінація HTML-елементів із застосуванням анімацій і гарного візуального оформлення, адаптованих під будь-які пристрої та браузери. Банер в форматі HTML5 - це картинка з динамічними елементами всередині (рухається картинка, з'являється фраза, миготливий логотип, діалог з користувачем, міні-гра, в яку користувач може зіграти, просто навівши на банер курсор миші і т. д.). HTML5 банер поєднує в собі HTML, якісний дизайн, добре продуманий рекламний текст, а також анімацію.

 

Відмінності HTML5 від інших типів банерів

У порівнянні з іншими методами створення банерів, технології HTML5 дають ряд переваг для залучення аудиторії на сайт. Невелика вага та використання менших ресурсів не впливає на швидкість завантаження сторінок в браузері. 

HTML5 надає більше можливостей для інтеграції в свої рекламні оголошення форми, кнопки соціальних мереж та інші додатки. Висока якість картинок і їх бездоганне відображення, як при перегляді з мобільних пристроїв, так і при використанні будь-яких браузерів.

Якісні HTML5 банери - це ефектна анімація в поєднанні з професійним і креативним підходом, що забезпечують залучення уваги аудиторії і високу конверсію. Орієнтуючи свою рекламну компанію на інтернет-користувачів застосовувати HTML5 технологію просто необхідно.

Відео: тест HTML5 банера інструметом від Google

 

Щоб замовити анімований HTML5 банер, або скористатись безкоштовною консультацією заповніть та надішліть форму