Advertising Campaigns
 
 

Платні та доступні носії інформації

Не викликає сумніву, що  платний пошук  є життєво важливим для компаній, які використовують, якщо вони будуть успішними в Інтернеті. Враховуючи величезну кількість підприємств у мережі, часто важко знайти вашу аудиторію або знайти їх. Добре спланована та запущена платна рекламна кампанія може багаторазово повернути інвестиції та забезпечити  неоціненний потік доходів  для вашого бізнесу.

 

Багато платформні платні медіа

Платні оголошення не обмежуються лише електронною комерцією. Наш досвід на різних платформах, таких як  YouTube ,  Facebook  і  GDN,  означає, що ми можемо отримати великий обсяг показів бренду, а головне, наш досвід дає релевантні покази з вираженим впливом.

 

Результати відстеження

Пройшли дні підписання вашого маркетингового бюджету і сподіваючись на краще, використовуючи розширені системи відстеження, націлені на надання  результатів, які мають справжнє значення для вашого бізнесу.

Ми віримо в прозорість та співпрацю, співпрацюємо з вами, щоб досягти найкращого результату, а також трохи  творчого мислення,  щоб поставити вас перед конкурентами.

 

Пошукові кампанії Google і Bing

Часто пошукові кампанії Google і Bing розглядаються як " хліб та вершкове масло " кампаній КПП, які спрямовують ваш бізнес до дуже релевантної аудиторії.

Наші пошукові кампанії на  замовлення , адаптовані до вашого веб-сайту; ми не віримо в шаблони кампаній або нарізання кутів. Ми максимально ефективно використовуємо вашу унікальну інформацію про компанію та поєднуємо її з нашим досвідом у КПП для розробки  творчих платних пошукових кампаній.

 

Дисплей, YouTube, ремаркетинг, Покупки

Платна реклама в Інтернеті відкриває двері на різні платформи, і ми працюємо з усіма основними варіантами. Ми порадимо вам, на яких платформах цілком підходить ваш бізнес, і гарантуйте, що ви не залишитесь позаду вашого інтернет-маркетингу.

Ми любимо думати за межами коробки, а з нашою  власною дизайнерською майстерні ми можемо скористатися платформами для відображення, які становлять все більшу і важливу частину будь-якої платної медіа кампанії.