UX досвід взаємодії користувача - Netexy
 
 

UX досвід взаємодії користувача

UX дизайн (від англ. user experience, перекладається як досвід користувача) – це розробка досвіду взаємодії користувача з інтерфейсом. Якщо коротко, то це визначення потреб користувачів, це основа розробки цього інтерфейсного рішення, яке дозволить цю потребу задовольнити з найменшою кількістю часу і зусиль, з мінімальними помилками та почуттям емоційного задоволення.

Створення веб-сайтів, або додатків, які залучають та зберігають клієнтів, стало наукою. Користувальницький досвід дизайнерів можна порівняти з архітекторами. Як і архітектор, який будує ваш будинок, розробник UX створює всеосяжний план, в якому окреслюються всі деталі функцій сайту. Щоб отримати інтуїтивно зрозумілу взаємодію з користувачем, потрібно виконати багато кроків. NETEXY допомагає вам досягти чудового інтерактивного досвіду для ваших користувачів.

Дизайн для користувача

Раніше, коли взаємодія в Інтернеті була ще у ранньому віці, коли не дуже багато думали про це, для кого ми розробляємо, користувачі витрачали багато часу на вивчення взаємодії, необхідної для виконання завдань на веб-сайтах. Якщо користувачі були заплутані, люди часто припускали, що вони просто не були підкованими до технологій, або добре обізнані про те, як здійснювати навігацію по Інтернету. Оскільки дедалі більше веб-сайтів, мобільних пристроїв та планшетів почали з'являтися, у користувачів зникло бажання терпляче "навчатися" самостійно. На сьогоднішній день Ви побачите, що більше користувачів розчаровуються та навіть гніваються, коли вони відчувають, що продукт, додаток, або веб-сайт є нестандартним – і це справедливо. Заманливо створювати та розвивати власні ідеї, але це не допоможе користувачам виконувати завдання на сайті, якщо вони мають інший набір переваг та потреб. Ми думаємо про те, що хочуть робити користувачі та допомагаємо їм виконати ці завдання на максимально зручній та зрозумілій основі. Що користувачі переглядають? Шукають? Товар, чи послугу? Дивлячись на відео? Пробують виконати завдання? Шукають конкретний вміст? Наша робота (UX) полягає в тому, щоб поставити весь досвід та переконатись, що відповідаємо потребам та запитам різних користувачів.
 

Технічне завдання

Слухаємо та поглинаємо. Чим більше у нас є спілкування з клієнтами, тим краще ми проінформовані. Ми занурюємось у кожну частину документації, досліджуємо напрямок, вивчаємо весь вміст, розуміємо цілі, ретельно документуємо усі бажання клієнта (незалежно від того, скільки їх) та проходимо фахове узгодження.  Важлива частина полягає в ретельному аналізі того, що роблять конкуренти в одному просторі. Чи існують новатори, з яких можна брати приклад? Чи зробили вони помилки, яких ми хочемо уникнути? Чи існує один універсальний компонент, який їх пов'язує? Чи є якісь втрачені можливості? Типи сайтів, які переглядаються на етапі аналізу, можуть суттєво відрізнятись. Ми дивимось на різні об'єкти, які можуть бути корисними, як посилання, оскільки поведінка користувачів там може бути однаковою.  Ми використовуємо найкращі практики UX у різних галузях промисловості та форм-факторах.
 

Бізнес-цілі та потреби користувачів

Думайте про користувача, як про вашого клієнта. У будь-якому проекті існують набори бізнес-цілей, яких необхідно дотримуватись, де відповідальність дизайнерів UX є досягнення цих цілей, одночасне інформування клієнта про потреби користувача. Саме тому у найбільших цифрових проектах є ідеальна рівновага між Вашими цілями та потребами користувача.
 

UX процес (етапи розробки)

  • Аналітика

  • Мокап

  • Прототип

  • Тестування