Соціальні медіа
 
 

Соціальні медіа та управління спільнотою

Підключення Ваших клієнтів, користувачів та прихильників в Інтернет-просторі. У світі, де кожен бренд має соціальну присутність, важливо бути готовим і залучити аудиторію унікальним та інноваційним способом. Ми є експертами у соціальних мережах та керуємо цією діяльністю для різних компаній, починаючи від місцевих ресторанів до національних мереж роздрібної торгівлі та брендів побутових товарів.
 

Планування контенту та маркетингу

Постійне планування контенту соціального медіа має важливе значення для забезпечення того, щоб Ваша аудиторія залишалася зацікавленою, а також охопила потенційно-нових клієнтів за допомогою цих каналів.
 

Соціальні кампанії

Ми допомагаємо створювати кампанії з нуля, створюючи візуальний вигляд та відчуття, плануючи вміст, керуючи цільовою рекламою та звітуванням.
 

Управління спільнотою

Соціальні медіа – це не одностайна розмова, і користувачі зараз очікують практично-миттєвої відповіді. У Netexy є безліч інструментів, які забезпечують все для того, щоб налаштувати кампанію, почути, обслужити та підтримати ваших клієнтів.
 

Реактивний контент

Ми зараз працюємо у просторі, де новини розповсюджуються, як пожежі 24/7. Тому ми реагуємо швидко на події, що дозволяють зібрати вашу аудиторію!

 

Потрібно налаштувати кампанію
та цікавить керування спільнотою?

Ми підготуємо Вам кращу пропозицію!
Залишилось заповнити форму.

keyboard_arrow_down