Сучасна, швидка та гнучка система

Розуміння PHP та JavaScript змістилося, з'явилися нові рамки, а менеджер пакетів Composer пропонує простий спосіб інтегрувати різні компоненти в додатки. Все це призвело до створення нового покоління систем управління контентом, які будуються на сучасних принципах, проливають старий баласт і спрощують життя, як розробників, так і кінцевих користувачів.

Знайомтесь: Pagekit - це нова модульна CMS від німецької студії-виробника шаблонів YOOtheme, заснована на Symfony компонентах, а також Vue.js, Webpack, Doctrine та інших сучасних технологій. Сторінка розроблена, як сполучення простоти в управлінні з гнучкими можливостями для розробки - того, чого не вистачає відомим CMS на базі PHP. В цієї ситеми чудовий інтерфейс користувача - Material design, привітна екосистема, а плагіни добре зпроектовані та побудовані.

Pagekit особливо підходить для корпоративних веб-сайтів, таких, як малі та середні підприємства, або навіть окремі особи, які також можуть захотіти випробувати функції та побажати динамічного контенту на своєму сайті.

 

Потрібний швидкий, модульний сайт?

Ми підготуємо вам кращу пропозицію!
Залишилось заповнити форму.

Можливо вас цікавлять інші рішення?

minimized="true"