WEB-проект на HTTP/2
 
 

WEB-проект на HTTP/2

Наскільки ефективна технологія для інтернет ресурсів?

 

Досягнення на реальному проекті

 

Протокол версії

Середній час
завантаження сторінки

HTTP 1.x без оптимізації

5.44 сек

HTTP 1.x з оптимізацією

5.07 сек

SPDY / 3.1

4.77 сек

HTTP/2

3.91 сек

 

Перевірте Ваш веб-сайт на наявність технології HTTP/2

 

Головні відмінності HTTP/2 від HTTP 1.1

Продуктивність Нова специфікація набагато швидша та продуктивніша за HTTP 1.1.

Бінарність Протокол більш ефективний при парсінгу, більш компактний при передачі, схильний до меншої кількості помилок.

Мультиплексування Усі файли завантажуються паралельно. Запити та відповіді поділяються по фреймам з мета-даними, які асоціюють запити та відповіді. Так, що вони не перекривають один одного і не викликають плутанини. При цьому відповіді виходять в міру їх готовності, отже, важкі запити не блокуватимуть обробку і видачу більш простих об'єктів.

Пріоритизація Разом з мультиплексированням з'явилася пріорітизація трафіку. Запитам можна призначити пріоритет на основі важливості та залежності.

Компресія заголовків Протокол HTTP побудований таким чином, що при відправці запитів також передаються заголовки, які містять додаткову інформацію. Сервер, в свою чергу, також прикріплює заголовки до відповідей. А враховуючи, що веб-сторінки складаються з безлічі файлів, усі заголовки можуть займати пристойний обсяг. Тому в HTTP/2 присутнє стиснення заголовків, яке дозволить суттєво скоротити обсяг допоміжної інформації, так, що браузер зможе відправити всі запити відразу.

Шифрування Протокол HTTP/2 не вимагає шифрування каналу. Проте, всі сучасні браузери працюють з HTTP/2 тільки разом з TLS, як і Nginx. Так, що масове впровадження протоколу має посприяти поширенню шифрування по Мережі. Тому, якщо ви вже використовуєте TLS, то варто задіяти HTTP/2, який розкриває весь потенціал шифрування. При створенні зашифрованого з'єднання відбувається тільки один TLS Handshake, що істотно спрощує весь процес і скорочує час підключення.

Прогресивність Усі нові версії популярних веб-серверів вже підтримують протокол.

 

Протокол HTTP / 2 значно оптимізований в порівнянні з HTTP 1.1, його впровадження і мінімальні налаштування здатне поліпшити продуктивність вашого web-проекту та значно прискорити систему.

Для оптимального налаштування сервера під Ваші навантаження, звертайтесь до нас!

NETEXY

073 774 7373

( Безкоштовна консультація )

Отримуйте сучасні технології веб-розробки

Ми зробимо Ваш сайт кращим.
Залишилось заповнити форму.

keyboard_arrow_down