Ідеальна веб-платформа для бізнесу

Нова платформа, що випередила на покоління інші системи та приголомшила усіх своїми можливостями.

Ми не будемо тягнути інтригу, адже це CMS, про яку компаніям варто знати вже сьогодні.

"Sulu" (Сулу) - система управління контентом / платформа / фреймворк на основі Symfony створена для бізнесу та є родом з Німеччини. Спробую викласти інформацію найбільш доступно та зрозуміло для усієї аудиторії. Переваг настільки багато, що викласти ілюстративно все не зможу, дана сторінка буде постійно доповнюватись. Тому заходьте та дізнавайтесь, якими повинні бути системи, що допомагають бізнесу швидко розвиватись, а для працівників стане кращим інструментом.

 

Що таке Sulu?

Sulu характеризується дуже гнучким змістом, який технічно заснований на використанні PHPCR-сховища контенту PHP. Особливо в корпоративному секторі, де концепція веб-сайту компанії вимагає дуже гнучкого макета сторінки.  Мультидоменна платформа з надійним середовищем для розробки високопродуктивних веб-додатків. Завдяки цьому, компанії, що швидко розвиваються та створюють нові сайти, зможуть оцінити цей інструмент по заслузі. 

 

Sulu для контент-менеджерів

Сучасний інтерфейс розділений на головну навігацію (ліворуч), область вмісту в середині та попередній перегляд сторінки справа. Крім того, в лінії даху(header) є контекстно-залежне редагування та меню функцій. Веб-сайт Sulu складається з різних блоків вмісту, що включає будь-який тип вмісту, наприклад заголовок, підзаголовок, цитату, основний текст, зображення, відео, або навіть динамічний елемент, наприклад слайдшоу, тизер, сніпет. Окремі блоки згортаються до компактного розміру для кращого огляду, також блоки можна переміщати (перетягувати) у по структурі сторінки. Які саме блоки необхідні вирішує замовник.

 

Система блоків контенту також може бути використана для вставки нових зображень, або для інтеграції існуючих зображень з бібліотеки медіа. Розширені функції керування зображеннями: починаючи з редагування метаданих зображень, обрізка і зміна розмірів, окрім цього в систему інтегрований редактор зображень by Adobe Creative SDK, який допоможе накласти різні ефекти, рамки, підписати текст на фотознимці, такий собі простий Adobe Photoshop завжди під рукою.

Sulu - Adobe Creative SDK (Відео)

Концепція блоку Sulu досить цікава конструкція плитки та модульні сторінки. Сулу захоплює! Особливо бізнес-сайти, які мають модульний характер, повинні користуватися такою гнучкою системою. У таких випадках автори мають велику свободу дій у системі і можуть створювати сторінки, які є такі ж гнучкі, як в розробників.

 

Демо-сайт Sulu

 

minimized="true"